9.03.2018

Ir sākusies pieteikšanās uz Jogas apmācības programmām jaunajā mācību gadā.Ir sākusies pieteikšanās uz Jogas apmācības programmām jaunajā mācību gadā.
Lai iegūtu metodisku izpratni un praktisku pieredzi Jogas Zinībās, tās kultūrā, teorijā, praksē un filozofijā piesakieties uz Jogas apmācības programmām LU Indijas studiju un kultūras centrā 2018 / 2019 mācību gadā.  
Katru gadu I.S.K.C. Jogas Tradīcijas un Prakses apmācības programmas studenti viesojas Dev Sanskriti Universitātē, piedaloties starptautiskā Jogas Kultūras seminārā.
Programmā apgūtās teorētiskās un praktiskās zināšanas sniegs prasmi atšķirt dažādu jogas skolu metožu un veidu atbilstību jogas tradīcijas principiem, kā arī lietpratīgi vērtēt galvenos kvalitātes kritērijus jogas apziņas (kultūras) pilnveidošanā, lai pareizi varētu izvēlēties nākošo jogas apmācības turpinājuma veidu.
Pieteikšanās http://www.luindija.lv/joga.html un informācija rakstot uz indija@lu.lv lietvedei Elīnai Freijai un (CC) Jogas programmas vadītājam Arnim Siliņam info@yoga.art.lv 
 

Nav komentāru: